Nasze domki letniskowe

Oferujemy nowe, drewniane, kaszubskie domki letniskowe dla max. 6 osób (bez dostawek), w pełni wyposażone.
Wnętrze domku to salon /kanapa z pościelą syp. - 2 osoby/ z wyposażonym aneksem kuchennym /kuchenka elekt., lodówka, czajnik, naczynia, zlew/, sypialnią /2 łóżka z pościelą - 2 osoby/, antresolą /2 łóżka z pościelą - 2 osoby/ oraz łazienką z prysznicem.
Ponadto, domek posiada przestronny taras wraz z miejscem do grillowania.
Nieopodal znajduje się wydzielony plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalnią, małą karuzelą, boiskiem do gry w piłkę nożną i siatkową.
Na zamkniętym, ogrodzonym terenie znajduje się 5 oddalonych od siebie domów.

Nasza działalność jest rekomendowana przez Lokalną Organizację Turystyczną "Serce Kaszub"

Cennik

Cena najmu domku:
SEZON NISKI: maj, czerwiec, wrzesień, październik - 300 zł/ doba/ domek
SEZON WYSOKI: lipiec, sierpień - 380 zł/ doba/ domek

Dodatkowe opłaty:

 • Opłata klimatyczna pobierana za każdy dzień pobytu Gości i przekazywana na konto UG Karsin
 • Ewentualna opłata za pobyt zwierzęcia pobierana w dniu przyjazdu, podczas wstępnych formalności. 
 • Parking dla Klienta jest bezpłatny.

Regulamin

 1.  Domki wynajmowane są na doby hotelowe. Doba hotelowa rozpoczyna się nie wcześniej niż o godz. 16.00 i kończy o godz. 11.00 dnia następnego.
 2. Terminy rezerwacji ustalane są z góry. Każda późniejsza zmiana terminu przyjazdu do lub wyjazdu z Abisynii Kaszubskiej nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu lub jakichkolwiek zwrotów środków.
 3. Przed przyjazdem należy wpłacić 30 % zadatku od wartości noclegu w ciągu 6 godzin od momentu dokonania wstępnej rezerwacji. W przypadku, gdy nie zostanie odnotowana wpłata w w/w terminie, rezerwacja zostaje anulowana. Uwaga! Zadatek nie podlega zwrotowi.
 4. Pozostanie na terenie Abisynii Kaszubskiej po godz. 11:00 ostatniego dnia pobytu, generuje konieczność dodatkowej opłaty za kolejną dobę i tym samym nie gwarantuje możliwości przedłużenia pobytu.
 5. Goście Abisynii Kaszubskiej nie mają prawa do wynajmowania zarezerwowanych przez siebie domków osobom trzecim.
 6.  W momencie przyjazdu do Abisynii Kaszubskiej wymagane jest potwierdzenie tożsamości osoby rezerwującej w celu dokonania formalności wstępnych. Jeśli wpłata zadatku na poczet pobytu nie jest potwierdzona, wymagane jest okazanie dokumentu potwierdzającego wpłatę zadatku w ustalonej wcześniej kwocie.
 7. Zarezerwowany pobyt w Abisynii Kaszubskiej dostępny jest dla Gości, którzy wcześniej wnieśli zadatek, potwierdzili jego wpłatę oraz uregulowali resztę brakującej kwoty, w dniu przyjazdu podczas wstępnych formalności.
 8. Pobyt zwierząt jest możliwy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu. Pobyt zwierząt może być zaakceptowany pod warunkiem pełnej odpowiedzialności ich właściciela za bezpieczeństwo i utrzymanie czystości w domkach i na terenie Abisynii Kaszubskiej. W tym celu wymagana jest karta szczepień oraz smycz i kaganiec dla psów. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. 
 9. Dodatkowo opłaty: opłata klimatyczna obowiązująca za każdy dzień pobytu Gości i przekazywana na konto UG Karsin, oraz ewentualna opłata za pobyt zwierzęcia pobierane są w dniu przyjazdu, podczas wstępnych formalności. Parking dla Klienta jest bezpłatny. 
 10. Po wykonaniu wstępnych formalności, następuje przekazanie jednego kompletu kluczy do czystego, wysprzątanego domku gotowego do użytkowania.
 11. Gość oddający domek zgłasza się do personelu Abisynii Kaszubskiej. Personel w obecności Gościa sprawdza stan techniczny i wyposażenie pomieszczeń oddawanego domku, celem oceny użytkowania domku w prawidłowy sposób. Wówczas następuje oddanie kluczy.
 12. Cisza nocna na terenie Abisynii Kaszubskiej trwa w godzinach od 22:00 do 7:00 rano. Wyjątkami od reguły są odpowiednio wcześniej ogłoszone i zorganizowane przez Abisynię Kaszubską imprezy zbiorowe odbywające się na miejscu.
 13.  Każdą niezgodność lub usterkę wynikłą z użytkowania domku należy zgłaszać bezzwłocznie personelowi Abisynii Kaszubskiej. Uwagi wniesione po zakończeniu pobytu lub w dniu wyjazdu nie będą rozpatrzone.
 14. Za wszelkie szkody materialne wynikające z niepoprawnej eksploatacji obiektów i przedmiotów na terenie Abisynii Kaszubskiej lub za zgubione przedmioty należące do Abisynii Kaszubskiej, Goście ponoszą pełną odpowiedzialność.
 15. Za ww. ewentualne szkody Goście rozliczani są na miejscu podczas pobytu, w kwocie pokrywającej koszty naprawy uszkodzeń lub w kwocie pokrywającej zakup zniszczonej, czy zgubionej rzeczy. 
 16. Goście Abisynii Kaszubskiej opuszczając domek, każdorazowo zobowiązani są zamykać drzwi i okna, gdyż Abisynia Kaszubska nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w wynajętych domkach osobiste przedmioty materialne, czy pieniądze.
 17.  Goście zachowujący się w sposób nieodpowiedni, wulgarny lub Goście zakłócający pobyt innym Gościom Abisynii Kaszubskiej i Ci używający powierzone mienie Abisynii Kaszubskiej w nieodpowiedni/ naganny sposób, po uprzednim upomnieniu mogą zostać usunięci z Abisynii Kaszubskiej bez prawa do jakichkolwiek odszkodowań, czy zwrotów wcześniejszych opłat.
 18.  Goście Abisynii Kaszubskiej powinni być wobec innych Gości kulturalni i przyjaźnie nastawieni. Zakłócanie spokoju innym Gościom Abisynii Kaszubskiej, np. odtwarzanie głośnej muzyki, czy nieodpowiednie/ niekulturalne zachowanie wobec innych Gości, może spowodować zastosowanie punktu 17. regulaminu.
 19. Odmawia się zakwaterowania osobom pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, jak również osobom agresywnym, czy wulgarnym.
 20. Dopuszcza się możliwość odwiedzin Gości Abisynii Kaszubskiej wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z personelem i otrzymaniu wyraźnej zgody. Goście Abisynii Kaszubskiej przyjmujący osoby trzecie jako swoich gości ponoszą za Nich pełną odpowiedzialność zgodnie z punktem 17. i 18 regulaminu.